Červen 2011


Žebríček najpopulárnejších osobností na Twitteri.

27. června 2011 v 22:01 | Bigi |  Selena - news

1. Lady Gaga (@ ladygaga) - 11.171.317 sledovanie
2. Britney Spears (@ britneyspears) - 8.319.721 sledovanie
3. Katy Perry (@ katyperry) - 8.011.793 sledovanie
4. Taylor Swift (@ taylorswift13) - 6.831.437 sledovanie
5. Shakira (Shakira @) - 6.770.974 sledovanie
6. Selena Gomez (@ selenagomez) - 6.023.605 sledovanie
7. Rihanna (@ Rihanna) - 5.825.935 sledovanie
8. Mariah Carey (@ MariahCarey) - 4.561.902 sledovanie
9. Ashley Tisdale (@ AshleyTisdale) - 4.534.147 sledovanie
10. P! nk (@ Pink) - 4.385.068 sledovanie
11. Jessica Simpson (@ JessicaSimpson) - 3.904.534 sledovanie
12. Alicia Keys (@ aliciakeys) - 3.911.042 sledovanie
13. Nicki Minaj (@ NICKIMINAJ) - 3.981.420 sledovanie
14. Llyrosecooper (@ MrsLRCooper) - 2.993.830 sledovanie
15. Iveta Šangala (@ ivetesangalo) - 2.857.075 sledovanie
16. Mandy Moore (@ TheMandyMoore) - 2.330.497 sledovanie
17. Nelly Furtado (@ NellyFurtado) - 2.186.445 sledovanie


Love You Like A Love Song

27. června 2011 v 21:50 | Bigi |  Selena - videa
Je to občas takovej kýč ale jinak písnička moc hezká :)*